Особистий кабінет
+38 (067) 650-03-99
Для звя’зку з менеджером

3 причини купувати стоматологічні матеріали SPIDENT

Матеріали Spident вже 15 років успішно продаються на українському ринку. 

Але сама компанія виготовляє свої матеріали вже більше 20 років. За цей час було створено Відділ досліджень та розробок, аби гарантовано виготовляти якісні матеріали що виправдають очікування клієнтів. 

Ми гарантуємо якість наших матеріалів, і даємо 100% ганартію на увесь асортимент. А задоволені клієнтів тільки підтверджують наші обіцянки!


Деякі матеріали були досліджені авторитетним видання Dental Advisor, який щороку працює над дослідженням продукції, обладнання та наданням інформації про найкращі практики. І ось які оцінки вони залишили. 

Тимчасовий композит Temp-it та Temp-it Flow (Два роки поспіль підтверджує оцінку 4.5)

Temp-it це тимчасовий світло-затверджуючий композитний матеріал з високою еластичністю. Висока еластичність цього матеріалу дозволяє видалити його цілісним  шматочком. Він доступний у двох типах: з високою в’язкістю (Temp-it) та з низькою в’язкістю (Temp-it Flow). Temp-it доступний у шприцах по 3 г, а Temp-it Flow – у шприцах по 1,2 мл. Обидві в’язкості доступні в жовтому або синьому відтінках.

Унікальні особливості

  світло-затверджуючий, 20-секунд час затвердіння
  Фіксується твердо, але гнучко
  Не липне під час накладання
  Варіант з низькою в’язкістю ідеально підходить для глибоких вкладок
  Еластичність дозволяє знімати цілісним шматочком
  Низька полімеризаційна усадка після затвердіння 0,07%

Основні моменти оцінки

Temp-it та Temp-it Flow оцінювали 29 консультантів із загальним використанням 591 раз.

  Нелипкий
  Простий у використанні
  Видалення цілісним шматочком
  Гнучкий
  Світло затверджуючий
  Сильний і легкий у поліруванні
  Два типи в’язкості

Рідкий композитний матеріал EsFlow (Оцінка 4.5 у 2020 та 2021 роках)

EsFlow – це наногібридний рідкий композит, призначений для естетичних реставрацій. Він має середню в’язкість, щоб композит міг потрапляти у підготовану порожнину для зручності обробки та чіткого нанесення. Він рентгеноконтрастний. EsFlow випускається в упаковках, що містять два шприци по 2 г у відтінку A1, A2, A3, A3.5, B1, B2, та варіант з низькою в’язкістю LV A1, LV A2 або LV A3, разом з 8 змінними насадками.

Унікальні особливості

  Містить високомолекулярний уретановий метакрилатний мономер для міцності на стиск.
  Рентгеноконтрастний.

Основні моменти оцінки

EsFlow оцінювали 31 консультант із загальним використанням 672 рази.

  Хороша текучість.
  Точне нанесення за допомогою дозуючих наконечників.
  Простота у використанні та роботі.
  Швидке накладання.
  Хороша рентгеноконтрастність.

Матеріал подвійного твердіння Core-it (Оцінка 4, задоволення 86%) 

Core.it® – це рентгеноконтрастний, автоматично змішаний, подвійний затверділий, композитний матеріал для нарощування культі із середньою в’язкістю для легкого нанесення з контрольованим розміщенням і укладанням. Цей матеріал забезпечує високу міцність зчеплення з емаллю, дентином, твердо схоплюється та ріже, як дентин.

Core-it доступний у вигляді набору, що містить 2 х 10 г шприців (жовтий), флакон EsBond (універсальний бонд) та активатор по 5 мл, шприц FineEtch (протравка) 5 мл, насадки Eco Tips, 12 наконечників для змішування, 12 внутрішньоротових наконечників, дозатор, інструмент для нанесення, 34 насадки мікрощіток та чотири для протравки. Крім того, він доступний у коробках, що містять 2 х 10 г шприців із жовтим, синім або білим композитом разом із двома наконечниками Eco і 12 наконечниками для змішування. Додатково є картридж 50мл у синьому та жовтому кольорах для використання із пістолетом для двокомпонентних матеріалів. Також доступні упаковки, що містять 50 наконечників для змішування та внутрішньоротових наконечників.

Унікальні особливості

  Три різні відтінки (жовтий (колір зуба), синій, білий)
  Фіксується міцно, ріжеться як дентин.
  Висока міцність зчеплення з емаллю та дентином.
  Середня в’язкість дозволяє забезпечити максимальний контроль під час нанесення та укладання.

Основні моменти оцінки

Core.it оцінювали 30 консультантів і використовували загалом 448 разів.

  Відмінна в’язкість для нанесення та укладання
  Відмінний кольоровий контраст із блакитними та жовтими відтінками
  Не стікає
  Багатоетапний процес

Наші клієнти часто діляться з нами прикладами своїх робіт. І ми вирішили показати вам деякі.

Більше робіт ми публікуємо у нашому Інстаграм блозі.

Підписуйтесь на нашу сторінку, щоб завжди бути в курсі новин та акцій!

Новини компанії

Усі новини
а-силікони Ай Сил Спидент
Силіконові відбиткові матеріали

Силікони поділяються на С-силікони та А-силікони. Сьогодні поговоримо про А-силікони. У А-силіконів база завжди виглядає як дві однакового розміру банки з двома різного кольору масами, а корекція – два однакового розміру тюбика (якщо не брати до уваги систем автоматичного змішування). Дуже важливо врахувати те, що у силіконів, та й у будь-яких інших відбиткових мас, оптимальні […]

Читати далі
Реставрація зубів. Тимчасові і постійні пломби

Процес Реставрації зубів – це різні способи, якими ваш стоматолог може замінити відсутні зуби або відремонтувати відсутні частини структури зуба. Структура зуба може бути пошкоджена через руйнування, погіршення раніше встановленої реставрації або відколу зуба. Пряма реставрація зубів проводиться в день прийому і складається з декількох етапів: Анестезія Обробка дефекту / відколу / порожнини – лікар […]

Читати далі
Товари лютого

Щомісяця ми робимо акційні пропозиції на деякі матеріали! У лютому ми підготували для вас знижки на відбиткові матеріали I-Sil, тимчасовий цемент EsTemp Implant, скоіономерний цемент BaGic II, паперові штифти, на матеріал для відновлення культі Core-it. До кіньця лютого ціни на матеріали знижено!

Читати далі
Ми використовуємо файли cookie для вдосконалення наших послуг і підвищення зручності під час перегляду. Продовжуючи користуватися цим сайтом, Ви даєте згоду на використання файлів cookie.
Прийняти умови