Особистий кабінет
+38 (067) 650-03-99
Для звя’зку з менеджером

Реставрація зубів. Тимчасові і постійні пломби

Реставрація зубів. Тимчасові і постійні пломби

Процес Реставрації зубів – це різні способи, якими ваш стоматолог може замінити відсутні зуби або відремонтувати відсутні частини структури зуба. Структура зуба може бути пошкоджена через руйнування, погіршення раніше встановленої реставрації або відколу зуба.

Пряма реставрація зубів проводиться в день прийому і складається з декількох етапів:

Анестезія
Обробка дефекту / відколу / порожнини – лікар видаляє пошкоджені тканини, робить поверхню шорсткою для кращого зчеплення з реставраційним матеріалом
Підбір матеріалу з урахуванням кольору створюваного фрагмента.
Як тільки ваш стоматолог підготує порожнину для пломбування, починається творчий процес щодо виконання протоколу пломбування. А саме використання EsBond і композитного пломбувального матеріалу EsCom100 [Spident ™]. Техніку нанесення вибирає стоматолог (їх кілька). Всі верстви засвічуються лампою, яка зміцнює кожен шар. Коли творчий процес пломбування завершено, стоматолог доводить форму композитного матеріалу до бажаного результату, і полірує.

Переваги композитів EsCom100 [Spident ™]:

• Естетика – відтінок / колір композитних пломб можна підібрати під колір існуючих зубів. В наявності 10 відтінків EsCom100 [Spident ™]

• З’єднання зі структурою зуба – композитні пломби хімічно зв’язуються зі структурою зуба, забезпечуючи додаткову підтримку.

• Універсальність – на додаток до використання в якості пломбувального матеріалу, композитні пломби можуть також використовуватися для ремонту сколених, зламаних або зношених зубів.

Недоліки композитів:

• Недовговічні – композитні пломби зношуються (~ 5 років);

• Збільшений час роботи – з-за процесу нанесення композитного матеріалу шарами

• Відколи – в залежності від місця розташування композитні матеріали можуть привести до відколу зуба.

• Вартість – композитні пломби можуть коштувати вдвічі дорожче інших видів пломб.

Тимчасові пломби допомагають відновити зуби, зіпсовані карієсом, і допоможуть запобігти подальшому руйнуванню.

Тимчасові пломби широко використовуються в наступних ситуаціях:

Для реставрацій, які вимагають більше одного сеансу у доктора, наприклад, перед установкою золотих пломб
Після очищення кореневого каналу
Для того щоб нерв зуба “заспокоївся”, при запаленні пульпи
Якщо необхідна невідкладна стоматологічна допомога (наприклад, для усунення зубного болю).

Такі пломби зазвичай випадають повністю або руйнуються протягом 30 днів.

Тому якщо ви не заміните її на постійну, ваш зуб може інфікуватися, або можуть виникнути інші ускладнення.

Матеріали Spident ™ ViOpex (з вмістом гідроксиду кальцію з йодоформом), ViOpaste (на водній основі з вмістом гідроксиду кальцію з сульфатом барію) – це тимчасові матеріали для пломбування каналів.

Характеризуються антибактеріальним ефектом і рентгеноконтрастні. Шприц має зручну форму для легкого нанесення матеріалу в канал. Вміст шприца повністю готове до використання.

Новини компанії

Усі новини
Матеріали подвійного твердіння

Стоматологічні матеріали за останнє десятиліття змінилися в порівнянні з тими, які традиційно використовувалися протягом багатьох років. Те, що використовувалося в минулому, протипоказано новим матеріалам. У деяких клінічних випадках потрібно прикріплення реставраційного матеріалу до зуба. Цього не можна досягти за допомогою традиційних цементів, таких як полікарбоксилату цинку, фосфат цинку і евгенол оксиду цинку. Ці цементи добре […]

Читати далі
а-силікони Ай Сил Спидент
Силіконові відбиткові матеріали

Силікони поділяються на С-силікони та А-силікони. Сьогодні поговоримо про А-силікони. У А-силіконів база завжди виглядає як дві однакового розміру банки з двома різного кольору масами, а корекція – два однакового розміру тюбика (якщо не брати до уваги систем автоматичного змішування). Дуже важливо врахувати те, що у силіконів, та й у будь-яких інших відбиткових мас, оптимальні […]

Читати далі
Ми використовуємо файли cookie для вдосконалення наших послуг і підвищення зручності під час перегляду. Продовжуючи користуватися цим сайтом, Ви даєте згоду на використання файлів cookie.
Прийняти умови