Особистий кабінет
+38 (067) 650-03-99
Для звя’зку з менеджером

Силіконові відбиткові матеріали

Силікони поділяються на С-силікони та А-силікони.

Сьогодні поговоримо про А-силікони.

У А-силіконів база завжди виглядає як дві однакового розміру банки з двома різного кольору масами, а корекція – два однакового розміру тюбика (якщо не брати до уваги систем автоматичного змішування).

Дуже важливо врахувати те, що у силіконів, та й у будь-яких інших відбиткових мас, оптимальні властивості можна отримати тільки при точному дотриманні пропорцій, зазначених виробником. Вимога точного дозування компонентів є універсальним не тільки для відбиткових, але і для всіх інших стоматологічних матеріалів.

Переваги:

1. Практично ідеальне відтворення деталей;

2. Простота перемішування і точність дозування маси й каталізатора завдяки їх однорідності;

3. Різноманітність вязкостей мас;

4. Розмірна стабільність і точність, що зберігаються при тривалому зберіганні (відливати моделі можна і через 30 днів після отримання відбитка);

5. Стійкість до деформацій і ідеальне відновлення форми після них;

6. За відбитку можна відлити кілька моделей;

7. Висока тиксотропність (зменшення в’язкості рідини з плином часу);

8. Висока гідрофільність;

9. Відмінна адгезія між шарами і з ложкою;

10. Можливість якісної дезінфекції;

11. Можливість автоматичного замішування як базисної, так і коригуючої маси;

12. Відсутність неприємного смаку і запаху;

13. Оптимальна сумісність зі слизовою оболонкою і шкірою;

14. Нетоксичність, гіпоалергенність;

15. Сумісність з процесом гальванізації.

Недоліки:

1. Не можна проводити виготовлення відбитків в латексних рукавичках;

2. А-силікони трохи дорожче З-силіконів.

Більше значущих і достовірних недоліків немає.

А-силікони – найбільш сучасні відбиткові маси, які вже міцно влаштувалися в усіх перелічених стоматологічних кабінетах.

При виборі конкретної маси має велике значення спосіб виготовлення відбитка. Тим, хто працює з ретракційними нитками, потрібен більш текучий, але міцний на відрив матеріал. Тим, хто працює методикою подвійного відбитка, важлива жорсткість базової маси, яка здається шкідливою тим, хто працює одноетапною методикою і т.д.

А-силікони мають гарну гидрофільністю, що дозволяє отримувати якісні відбитки навіть при попаданні в зону відбитка незначних крапель слини і крові.

А-силікони дадуть більш якісний відбиток.

Те, що у А-силіконів завжди є кілька видів в’язкості як базисної, так і коригуючої маси, дає їм можливість отримувати відбитки усіма видами технік, одноетапною, двоетапної, комбінованої і т.д.

І основна маса, і каталізатор завжди однакової консистенції і завжди потребують однакових пропорцій, що дозволяє легко дозувати і дуже якісно замішувати матеріал. Сам відбитковий матеріал і каталізатор, незалежно від ступеня в’язкості, завжди мають контрастні кольори, що дозволяє контролювати якість замішування. Ви повинні отримати масу однорідного рівного кольору без вкраплень та пятен.

Важливі дрібниці!

1. Впливати на час полімеризації А-силіконів дозуванням каталізатора неприпустимо. Зате допустимо впливати температурою.

2. Час змішування теж має велике значення. Трохи недомішав – неоднорідна консистенція, трохи перемішав, отримав внутрішнє напруження в шарах. Але це, звичайно, має відношення тільки до ручного замішування.

3. Необхідно сказати пару слів про автоматичне замішуванні. По-перше, автоматичне замішування виключає похибку в дозуванні. По-друге – дозволяє отримати рівно стільки матеріалу, скільки необхідно в даний момент. По-третє, виключається момент передачі шприца від асистента до лікаря. В-четверте, автоматичне замішування дає ідеальний час замішування, ні на секунду більше або менше необхідного, що теж дуже важливо. По-п’яте, виключається негативний вплив вологи з атмосфери на А-силікон, який, володіє гідрофільними властивостями.

4. При замішуванні базисної маси руками не можна користуватися латексними рукавичками. Базу необхідно замішувати чистими руками без рукавичок. Якщо на руках буде піт і жир, то база може зовсім не «застигнути».

5. А-силікони, зважаючи на наявність мас різної в’язкості, дозволяють виготовляти якісні відбитки і для знімних конструкцій. Тільки для цього потрібно підбирати базисну масу низькою в’язкості, щоб не отдавлівать слизову оболонку.

У нашому інтернет-магазині ми пропонуємо А-силіконові відбиткові матеріали марки SPIDENT™.

Новини компанії

Усі новини
Товари лютого

Щомісяця ми робимо акційні пропозиції на деякі матеріали! У лютому ми підготували для вас знижки на відбиткові матеріали I-Sil, тимчасовий цемент EsTemp Implant, скоіономерний цемент BaGic II, паперові штифти, на матеріал для відновлення культі Core-it. До кіньця лютого ціни на матеріали знижено!

Читати далі
Переваги використання композитів з додаванням цирконію

Реставрації з використанням матеріалів із додатком діоксиду цирконію користуються великою популярністю на сьогоднішній день, і це цілком обгрунтовано. Розглянемо всі переваги таких матеріалів. 1) Біосумісність – головна перевага маткріалов з оксидом цирконію. Навколишні тканини, зустрічаючи конструкцію, будь то культевая вкладка або коронка, «сприймають» оксид цирконію як свої власні тканини. Відбувається так зване епітеліальне прикріплення. Десневой […]

Читати далі
Ми використовуємо файли cookie для вдосконалення наших послуг і підвищення зручності під час перегляду. Продовжуючи користуватися цим сайтом, Ви даєте згоду на використання файлів cookie.
Прийняти умови